Greek Kpop Lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...

Go down 
+13
Danai Likes BIGBANG
MarizzakiPattzGd
flowertime
Barbara
Inna
SHINee-Katia
YukiYunho
sofunoyume
meta3aki Gd
Replay-Doo
Goregasm
m a r y
Dns
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
tete1995
♥♥♥♥♥
tete1995


Posts : 1213
Join date : 2011-01-15
Age : 29
Location : XanderLand~~~

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Jul 26, 2011 9:02 am

vre dn mou anoigei to spoiles pou exeis valei..
Back to top Go down
Zoi Sung

Zoi Sung


Posts : 278
Join date : 2011-07-20
Age : 28
Location : Eretria

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Jul 26, 2011 9:05 am

Mporei na mhn eisai ELF alla par' ola auta dikaiologisai ontws ....gt AGAPOULA M EISAI KI ESU K-POP LOVER [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238
Back to top Go down
SHINee-Katia
♥♥♥♥♥
SHINee-Katia


Posts : 2476
Join date : 2010-12-24
Age : 24
Location : Evoia

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Jul 26, 2011 9:09 am

Ok zoi pes m antio!
Tete...agapi m...o Henry maresei apo suju

xixi edw re zoi eixa fwna3ei Mesa sto ma8ima ir8e o taemin?pote?(8a sou pw avrio oli tin istoria)Kai dn 8a dikaiologoume?!?!
Back to top Go down
Zoi Sung

Zoi Sung


Posts : 278
Join date : 2011-07-20
Age : 28
Location : Eretria

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Jul 26, 2011 9:12 am

xaxaxaxaxaxa ok perimenw na mou peis aurio ti egine :) [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 16417 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 16417 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 16417
Back to top Go down
SHINee-Katia
♥♥♥♥♥
SHINee-Katia


Posts : 2476
Join date : 2010-12-24
Age : 24
Location : Evoia

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Jul 26, 2011 9:18 am

Ok zoi!
A!Na sou pw re.. Pes afto me tn Taemin Kai to OREOS!!!
Back to top Go down
Zoi Sung

Zoi Sung


Posts : 278
Join date : 2011-07-20
Age : 28
Location : Eretria

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Jul 26, 2011 9:24 am

OXI den 8elw [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 88264 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 88264 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 88264
E3etias sou exw arxisei na ton sumpa8w kai den 8elw na lenw tpt kako gia afton [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 88264 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 88264 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 88264 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 88264 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 46801
Back to top Go down
SHINee-Katia
♥♥♥♥♥
SHINee-Katia


Posts : 2476
Join date : 2010-12-24
Age : 24
Location : Evoia

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Jul 26, 2011 9:29 am

Ma...dn einai kako...asteio einai!!Tecpa kaneis oti 8es dn se piezw ;-)


Ax dn paw Kala..trela8ika smr
Einai ena 3enodoxio konta sto spiti m Kai akougete I mousiki apo tin disko...Nomizw oti eixam valei suju-rokkugo...telika itan Shakira lol
kt prp na ginei me tin periptosi m!
Back to top Go down
Zoi Sung

Zoi Sung


Posts : 278
Join date : 2011-07-20
Age : 28
Location : Eretria

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Jul 26, 2011 9:42 am

mhn to les.... egw eimai xhroterh....afou mia mera eixe apoluth hsuxia e3w kai perasan 2 tupoi kai ka8hsan kai mhlagan apo katw apo to spiti m kai egw me thn mana m suzhtagame:
- mana: ti xazoi an8rwpoi!?
- egw: sugnwmh katalabeneis ti lene???(egw thn pwraga an katalabenei gt egw katalabenw koreatika enw ekeinh oxi)
- mana: kala den katalabaneis ti glwssa s??
- egw: ....ellhnika milane??? egw gt katalabena oti milane koreatika!!

GIA LEGE POIA EINAI POIO BAREMENH???
Back to top Go down
SHINee-Katia
♥♥♥♥♥
SHINee-Katia


Posts : 2476
Join date : 2010-12-24
Age : 24
Location : Evoia

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Jul 26, 2011 9:45 am

Kala pame!ok egw 3anar8a Gia na pw kalynixta gt to prwi dn 8a sikonomai!byez ppl!Oneira glyka Kai tete iremise :p
Back to top Go down
Zoi Sung

Zoi Sung


Posts : 278
Join date : 2011-07-20
Age : 28
Location : Eretria

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Jul 26, 2011 9:46 am

Kalhnuxta se olous....Oneira gluka.....bye
Back to top Go down
Replay-Doo
♥♥♥♥♥
Replay-Doo


Posts : 1029
Join date : 2010-12-07
Age : 31
Location : Στο γατόσπιτο του JiJi

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyFri Jul 29, 2011 10:56 am

Δεν ξέρω τι να πρωτοπώ....

ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ CITY HUNTER ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΟΥ

Δεν μπορώ να το πιστέψω πως με έκανε μια σειρά να νοιώσω έτσι...
Σου προκαλούσε εθισμό και έκλαιγα σαν χαζό όταν τελείωσε...όχι τόσο για το πως τελείωσε αλλά για το ότι τελείωσε...


1. Ο Lee Minho ήταν τόσο θεός που δεν ξέρω τι λόγια να χρησιμοποιήσω για να τον περιγράψω....my second ultimate crush~
Spoiler:

2. Prosecutor Wae? Wae? Wae?
Spoiler:

3. Ένα από τα καλύτερα τηλεοπτικά ζευγάρια...
MinMin Couple
Spoiler:

So Goodbye City Hunter...you were THE BEST DRAMA!
Spoiler:
Back to top Go down
m a r y
♥♥♥♥♥
m a r y


Posts : 3459
Join date : 2011-05-28
Age : 26
Location : Μαζι με τα μωρα μου ♥ [BIGBANG,MBLAQ & INFINITE]

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptySat Jul 30, 2011 6:34 am


ααα τελειωσε τελικα ?? στα δραμα το λεγανε !
εγω δεν το εβλεπα εγω βλεπω αλλα !
αλλα τι να κανουμε ολα τα ωραια τελειωνουν καποτε !
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
SHINee-Katia
♥♥♥♥♥
SHINee-Katia


Posts : 2476
Join date : 2010-12-24
Age : 24
Location : Evoia

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptySat Jul 30, 2011 10:36 am

Lpn epeidei an Kai dn exoume vre8ei pote,sas niw8w konta (Mia eikogeneia Greek kpopers eimaste Kai emeis!) 8a pw tn pono m..PONAWWWWWWW
Defteri fora adia8etw h aliws "ponaei to podi m" p legane ston kyrio tou TaeKwonDo :p Kai exw pe8anei...Kai eprepe na ponaw TWRA to vrady...wae 8ee p leei Kai Mia kopela!
Back to top Go down
Dns
♥♥♥♥♥
Dns


Posts : 1722
Join date : 2011-05-15
Age : 30
Location : Αθήνα

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptySun Jul 31, 2011 8:47 pm

Θα πω πως πέρασα χτες το απόγευμα με βράδυ/χαραματα/ξημερόματα.....
Χτες πήγα στο επιδαβρο και είδα την ταινία ο Ριχαρδος ο Γ' του Σαιξπιρ και έπεζε Κεβιν Σπεισι.....ένας πασίγνωστος ηθοποιός όπου εγώ δεν τον πολυ γνώριζα, αλλά τώρα τον έμαθα.....Ήταν αρκετά ωραία.......αλλά πολύ βαρετά, περημέναμε 1,5 ώρα για να αρχίσει η παράσταση(δλδ πήγαμε 8 παρα κ αρχισε 9 κ τεταρτο). Αν μιαμιση ώρα καθεσε σε πέτρες για καθησματα σίγουρα δεν θα είναι κ ευχάρηστο....όλο το σώμα μου πιάστηκε....
Τελειωσε στις 12 και τεταρτο...1 η ώρα έφυγε το λεωφορείο όπου μας είχε πάρει και μετά καναμε δυο ώρες για να γυρίσουμε....είχε κ κίνησει οπότε 4 η ώρα γύρησα πίσω στο σπίτι.....τι χαρά........ :(....ωραίο ήταν το έργο αλλά εγώ κουράστηκα πάρα πολύ.....

Αυτα είχα να πω!!!!!
Back to top Go down
http://greekasiafanclub.forumgreek.com/
m a r y
♥♥♥♥♥
m a r y


Posts : 3459
Join date : 2011-05-28
Age : 26
Location : Μαζι με τα μωρα μου ♥ [BIGBANG,MBLAQ & INFINITE]

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptySun Jul 31, 2011 9:59 pm

KALO MHNA ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ
να εχετε ενα υπεροχο δημιουργηκο μηνα γεματο κποπ !
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
m64




Posts : 36
Join date : 2010-06-18
Age : 33

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyMon Aug 01, 2011 6:23 pm

kalhmera k kalo mhna gia ex8es...
kanonika eprepe na koimamai alla perimenw na katebei to supernatural the animation opote kanw kati spanio...grafw sto forum...
Back to top Go down
Sj4ever
♥♥
Sj4ever


Posts : 403
Join date : 2010-11-15
Age : 25
Location : Ρόδος

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Aug 02, 2011 4:19 am

Καλησπέρα και καλό μήνα σε όλους!
Μόλις προχτές γύρισα από τη Σύμη και νιώθω χάλια που την άφησα. Τι όμορφο μέρος!
Δε λέω, έχει και τα θετικά του, γύρισα πίσω στον καλό μου υπολογιστή, internet, forum.
Καλό ταξίδι σε όσους ταξιδεύουν ή θα ταξιδέψουν! ^_^
Back to top Go down
Barbara
Moderator
Moderator
Barbara


Posts : 5170
Join date : 2010-06-19
Age : 34
Location : fangirling planet

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Aug 02, 2011 5:04 am

Σύμη?? αααααα παντα ήθελα να παω!!! τελεια ε ?? τυχερη!!
θελω διακοπεεεεεεεεεες !!
Back to top Go down
http://fangirl2fashion.tumblr.com
SHINee-Katia
♥♥♥♥♥
SHINee-Katia


Posts : 2476
Join date : 2010-12-24
Age : 24
Location : Evoia

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Aug 02, 2011 11:23 pm

hi!!!lpn..smr exw paratasi xorou!!!!!
Exw ftia3ei nyxia,malia TA PANTA!
8elw efxes gia kali epytixia!:P
Back to top Go down
Dns
♥♥♥♥♥
Dns


Posts : 1722
Join date : 2011-05-15
Age : 30
Location : Αθήνα

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyTue Aug 02, 2011 11:26 pm

Εγώ σ ευχομαι να τα πας καλά και καλή επιτυχία......
Spoiler:
Back to top Go down
http://greekasiafanclub.forumgreek.com/
Dns
♥♥♥♥♥
Dns


Posts : 1722
Join date : 2011-05-15
Age : 30
Location : Αθήνα

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyThu Aug 04, 2011 7:55 pm

Χτές που είμουν με στην δουλειά του πατέρα μου....είδα ένα γατάκι μικρούλη....δεν πολυ ερχόταν κοντά μ διότι φοβόταν, λογικό είναι.....και το έπιασα την στιγμή που δεν με κοιτούσε και το καημένο έμεινε..τι μου κάνουν τώρα έλεγε.
Είχαμε μαζί κ τον σκύλο ευτυχώς που δεν έγινε μάχη....Ο Nemo έκανε σαν τρελός λες κ δεν έχει ξαναδει γάτα ποτέ του και το γατάκι παραλίγο να με γρατζουνήσει, έβγαλε τα νύχια του έξω και εγώ προσπαθούσα να το έχω στην αγκαλιά μ σε σημείο που να μην μπορεί να με γρατζουνήσει....μετά το άφησε λίγο πιο πέρα και έφυγε....
Γιατί αν έπερνα και την γάτα στο σπίτι θα υπήρχε μεγάλο πρόβλημα...έχω σκύλο έχω ψάρι, η γάτα θα ολοκλήρωνε το απόλυτο τρίγωνο....παγκόσμιος πόλεμος θα γινόταν στο σπίτι...
Αλλά δεν ήθελα να το αφήσω το γατάκι, βούρκωσα εκείνη την στιγμή......και το άκουγα να κλαίει, αχουτο.....:(
Αυτά πέρασα χτες το απόγευμα.
Back to top Go down
http://greekasiafanclub.forumgreek.com/
Zoi Sung

Zoi Sung


Posts : 278
Join date : 2011-07-20
Age : 28
Location : Eretria

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyFri Aug 05, 2011 7:25 am

kalhspera....
ax epitelous oi SUJU ebgalan to song [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 ....ax einai telei kai to xoreutiko paneukolo [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 ...amesws to eme8a [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 783238 .....twra mono ta logia exoun meinei na ma8w..... [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 88264 [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 88264
Back to top Go down
m a r y
♥♥♥♥♥
m a r y


Posts : 3459
Join date : 2011-05-28
Age : 26
Location : Μαζι με τα μωρα μου ♥ [BIGBANG,MBLAQ & INFINITE]

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptySat Aug 06, 2011 6:45 am

@ Ζωη δεν τους ξερω σορρυ δεν εχω αποψη !

Σας παρακαλω δεν αντεχω αλλο μου εχει κολλησει ο Κυριος ευκολος !
δεν μπορω αλλο !
Spoiler:
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
Dns
♥♥♥♥♥
Dns


Posts : 1722
Join date : 2011-05-15
Age : 30
Location : Αθήνα

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptySun Aug 07, 2011 10:49 pm

Εμένα μαίρη μου έχει κολλήσει ένα χαζό τραγούδι, δεν είναι ασιάτικο, και δεν μπορώ να ξεκολλήσω......
Ralvero, Dadz 'N' Effect - In My Bedroom

Spoiler:
Back to top Go down
http://greekasiafanclub.forumgreek.com/
m a r y
♥♥♥♥♥
m a r y


Posts : 3459
Join date : 2011-05-28
Age : 26
Location : Μαζι με τα μωρα μου ♥ [BIGBANG,MBLAQ & INFINITE]

[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 EmptyMon Aug 08, 2011 3:51 am

Dns wrote:
Spoiler:

na ου πω οτι και εμενα μου εχει κολλησει παρα πολυ ! αφου οποτε το βαζει το ραδιο το βαζω στο τερμα !
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
Sponsored content





[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...   [RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ... - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
[RANDOM] Καλημέρες, Καλησπέρες, Περάστε κτλ...
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» καλησπερες..
» Random Videos ~^^
» [RANDOM] SM Town
» [RANDOM] στενόμυαλοι.
» Random Talk about SJ~

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Kpop Lovers :: Greek Kpop Lovers (members' corner) :: Chat-
Jump to: