Greek Kpop Lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 [IU] IU to release new album in September + holds first fan meeting!

Go down 
AuthorMessage
jennypara
♥♥♥♥♥
jennypara


Posts : 2766
Join date : 2010-06-17
Age : 31
Location : Thessaloniki

[IU] IU to release new album in September + holds first fan meeting! Empty
PostSubject: [IU] IU to release new album in September + holds first fan meeting!   [IU] IU to release new album in September + holds first fan meeting! EmptySat Jun 18, 2011 1:02 am

Η IU θα βγάλει τον Σεπτέμβριο καινούριο άλμπουμ και έκανε το πρώτο της fanmeeting!

[IU] IU to release new album in September + holds first fan meeting! 20110611

Η τραγουδίστρια IU για να γιορτάσει την 1004η μέρα από το ντεμπούτο της, έκανε το πρώτο fanmeeting της.

Στις 18 Ιουνίου η IU άνοιξε το fanmeeting "Είναι μια καλή μέρα με την IU" στην αίθουσα ΑΧ στο Gwangjin-gu στη Σεούλ.

Η IU ομολόγησε ότι "Επειδή είναι η πρώτη φορά που συναντώ τους φαν μου τόσο κοντά, η αλήθεια είναι ότι με ανησυχεί...Όταν αρχίσαμε να μιλάμε για το fanmeeting στη δουλειά, ανησύχησα πραγματικά. Ο λόγος είναι ότι μέσα σε σε σύντομο χρονικό διάστημα πρέπει να δείξω μια διαφορετική πλευρά του εαυτού μου. Άκουσα ότι είναι 1090 θέσεις όλων των φαν μου, στην δική μου πλευρά, είμαι αγχωμένη και χαρούμενη γιατί είναι η πρώτη φορά που είμαι μόνο με ανθρώπους που τους αρέσω."

Όταν η IU ρωτήθηκε να πει την γνώμη της για την 1004η μέρα της, είπε:
"Δεν ξέρω τι να πω...υπήρξαν δύσκολες στιγμές και χαρούμενες επίσης. Σε γενικές γραμμές ήταν αρκετά άνετα και είμαι χαρούμενη που που πέρασα τις τελευταίες 1004 μέρες χωρίς μεγάλες επιπλοκές."

Η IU έκανε το ντεμπούτο της το 2008 και έγινε γνωστή για την φωνή της και την μουσική ευαισθησία της. Την ίδια στιγμή, η χαριτωμένη εμφάνιση της, την έκανε το μικρό dongsaeng του έθνους.

Η IU εξέφρασε την ευγνωμοσύνη της και την λυπημένη της καρδιά στους φανς της που γνώρισε από κοντά για πρώτη φορά. Είπε: "Είμαι τόσο ευγνώμων όταν οι φαν μου θυμούνται την επέτειο μου που ακόμα εγώ δεν μπορώ να θυμηθώ. Επίσης, είμαι συγκινημένη από το Songbook και τα λευκώματα που έχω λάβει από τις δραστηριότητές μου ως τώρα. Επειδή είμαι σόλο τραγουδίστρια, υπάρχει πολύ λιγότερο fandom απ' ότι για ένα γκρουπ. Έτσι όταν πηγαίνω σε ένα χώρο με πολλούς τραγουδιστές, λυπάμαι όταν οι φαν μου παίρνουν μόνο μερικά εισιτήρια. Συχνά σκέφτομαι ότι πρέπει να εργαστώ σκληρότερα για να παίρνουν οι φαν μου περισσότερες θέσεις σε αυτές τις συναυλίες."

[IU] IU to release new album in September + holds first fan meeting! 20110612

Αποκάλυψε επίσης λεπτομέρειες σχετικά με το επόμενο άλμπουμ της, λέγοντας,

"Το καινούριο μου άλμπουμ θα είναι ένα full-length άλμπουμ. Μπορεί να πάρει λίγο χρόνο, γιατί σχεδιάζω να συμπεριλάβω ορισμένα από τα τραγούδια μου. Νομίζω ότι θα είμαι σε θέση να συναντηθώ με όλους σας με ένα νέο άλμπουμ το Σεπτέμβριο."

Δεδομένου ότι αυτή ήταν η πρώτη συνάντηση με τους φαν της IU, είχαν γίνει προετοιμασίες για μια σειρά από εκδηλώσεις για τους 1.000 οπαδούς που βρίσκονταν εκεί. Επίσης, όλα τα κέρδη από το fanmeeting έχει προγραμματιστεί να δωριθούν, καθιστώντας αυτό το γεγονός να έχει περισσότερο νόημα.

Source: Star News via Nate, Seoul NTN via Nate
Credits: Allkpop.com
Translation: jennypara @greekkpoplovers.com
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
 
[IU] IU to release new album in September + holds first fan meeting!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Park Jaebum profile
» [NEWS]SHINee will officially release Lucifer in Japan on September 15th.
» 2NE1 RELEASE THEIR NEW ALBUM !!!
» 2AM to release their first regular album this month
» [F(x)]F(x) To Release Repackaged Album Next Month

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Kpop Lovers :: Kpop :: News-
Jump to: