Greek Kpop Lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 [Jay Park] O Jay αποκαλύπτει ότι μάλλον θα δουλέψει στην Αμερική σύντομα

Go down 
AuthorMessage
jennypara
♥♥♥♥♥
jennypara


Posts : 2766
Join date : 2010-06-17
Age : 31
Location : Thessaloniki

[Jay Park] O Jay αποκαλύπτει ότι μάλλον θα δουλέψει στην Αμερική σύντομα Empty
PostSubject: [Jay Park] O Jay αποκαλύπτει ότι μάλλον θα δουλέψει στην Αμερική σύντομα   [Jay Park] O Jay αποκαλύπτει ότι μάλλον θα δουλέψει στην Αμερική σύντομα EmptyThu May 05, 2011 6:43 am

O Jay αποκαλύπτει ότι μάλλον θα δουλέψει στην Αμερική σύντομα

[Jay Park] O Jay αποκαλύπτει ότι μάλλον θα δουλέψει στην Αμερική σύντομα 15689810

Ο Jaebum αποκαλύπτει ότι θέλει να συνεργαστεί με τον αρχηγό του γκρουπ Black Eyed Peas Will.i.am. Αφού εξαπέλυσε το πρώτο επίσημο άλμπουμ του "Ρίξε μια βαθύτερη ματιά" το προηγούμενο μήνα, τράβηξε την προσοχή λέγοντας σε μια συνέντευξη που πραγματοποιήθηκε εχθές σε ένα cafe στο Jongro, <<Φαίνεται ότι θα δουλεύω στο ΛΑ στην Αμερική.>> Πέρασε σε αυτό το γεγονός, ενώ μιλώντας για τους καλλιτέχνες που ήθελε να εργαστεί μαζί τους. <<Είχα την ευκαιρία να γνωρίσω τον Ne-Yo, όταν μπόρεσα να συνεργασθώ μαζί του ανοίγοντας την συναυλία του και χάρηκα, γιατί μου έδωσε συγχαρητήρια ακούγοντας την μουσική μου, λέγοντας μου ότι ήταν Αμερικανοποιημένη και πολύ καλή!>> Συνέχισε λέγοντας <<Θέλω να δοκιμάσω να συνεργαστώ με τον Ne-Yo. Μου αρέσει ο Usher και o Will.i.am. Νομίζω ότι θα δουλέψω σύντομα στην Αμερική.>> Στο ερώτημα που του έγινε αν είχε την θέληση να ανοιχτεί στην διεθνή αγορά, απάντησε: <<Δεν νομίζω ότι οι λέξεις όπως Hallyu Stars* μου ταιριάζει καλά ακόμα.>> Ωστόσο, αποκάλυψε τα συναισθήματά του λέγοντας: <<Ήμουν πραγματικά έκπληκτος για την πρώτη θέση στον πίνακα του Norweigian iTunes. Είμαι ευγνώμων, διότι χώρες όπως ο Καναδάς, στις οποίες δεν έχω κάνει καμία δραστηριότητα ακόμα, μου έδειξαν την προσοχή τους σε εμένα. Νομίζω ότι η δύναμη του YouTube είναι τρομακτική.>> Από την άλλη πλευρά, τα τραγούδια του πρώτο του άλμπουμ του που κυκλοφόρησαν στον κόσμο μέσω της Apple iTunes στις 27 Απριλίου, στο παρελθόν χτυπήσανε όχι μόνο την πρώτη θέση στο R & B και Soul είδος, αλλά κατατάχθηκαν και στα ανώτερα τμήματα των πινάκων σε επτά χώρες όπως ο Καναδάς, η Δανία και η Ιαπωνία.

Source: MY DAILY
Credits: ITSJAYPARK.COM
Translation: jennypara @greekkpoplovers.com

*Ο όρος 'Hallyu' σημαίνει η αγάπη για την κουλτούρα της Κορεάτικης Ποπ, ή την εκτίμηση για οτιδήποτε Κορεάτικο.
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia/
 
[Jay Park] O Jay αποκαλύπτει ότι μάλλον θα δουλέψει στην Αμερική σύντομα
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Jay Park] O Jay προστίθεται στην λίστα των καλλιτεχνών με τις sold out επιτυχίες μετά την επιτυχία του άλμπουμ του "Ρίξε μια βαθύτερη ματιά".
» [2PM] Οι 2PM Θα συμμετάσχουν στην συναυλία του Rain στη Σιγκαπούρη
» [JAY PARK]Jay Park releases “Take A Deeper Look” mini album and MV
» [Jay Park]Jay Park Unveils "Tonight" MV Teaser
» Jay's Pics

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Kpop Lovers :: Kpop :: News-
Jump to: