Greek Kpop Lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 [Rain] World Famous Conductor Praises Rain

Go down 
AuthorMessage
KLucy
♥♥♥♥♥
KLucy


Posts : 1171
Join date : 2010-12-15
Age : 30
Location : In YongHwa's Pants

[Rain] World Famous Conductor Praises Rain Empty
PostSubject: [Rain] World Famous Conductor Praises Rain   [Rain] World Famous Conductor Praises Rain EmptySat Apr 30, 2011 4:10 am

Ένας από τους πιο διάσημους διευθυντες αρχήστρας στον στον κόσμο, Maestro Chung Myung Βουν, μίλησε για το τραγουδιστή Rain σε μια πρόσφατη συνέντευξη. Το εντυπωσιακό στοιχείο είναι, ότι δεν ενδιαφέρεται για πολλά δημοφιλή πράγματα - "Ωστόσο, γνωρίζω τον τραγουδιστή Rain."
Στον παγκοσμίως γνωστό, Chung Myung Βουν δεν του πολύ-αρέσουν ιδιαίτερα οι συνεντεύξεις, κυρίως λόγω του αυστηρού προγράμματός του. Ωστόσο, δεν μπορούμε να πούμε ότι τις αντιπαθεί, γιατί δεν εκφράζει οποιαδήποτε μορφή ανησυχίας. Ο Maestro έδωσε συνέντευξη στο Reuters, όπου του ζητήθηκε σε ένα μέρος της συνέντευξης, "Μήπως τυχαίνει να γνωρίζεται για την εξάπλωση τηε κοράτικης μουσικής και κάποιον εθνικό τραγουδιστή;"


Εδώ, ο Chung Myung Βουν απάντησε,

"Είμαι σε υπολογιστικά/τεχνολογικά αναλφάβητος. εγώ δεν θέλω καν να χρησιμποιώ υπολογιστη!

Δεν με ενδιαφέρει για το πως λειτουργεί ο κόσμος

Διάβασα μόνο μία αγγλική εφημερίδα κάθε μέρα, μου αρέσει να διαβάζω για τον αθλητισμό και τα κόμικς.


Οι μέρς της ζωής μου είναι πολύ απλές, τόσο η μουσική μου, την οικογένεια και τα παιδιά μου, μονάχα καταλαβμάνουν ένα τεράστιο κομμάτι της ζωής μου για παραπάνω από 30 χρόνια. Αυτό είναι!

Ποιο είναι το τρέξιμο; Δεν ξέρω 'εθνική τραγουδιστή του διάσημου καθόλου.

Ωστόσο, γνωρίζω Βροχή τραγουδιστής.

Αμείλικτη πράξη και η επιμονή του είναι κάπου στα δεξιά της κλασικής μουσικής.

Να γίνει το καλύτερο από όλα δεν συμβαίνει μόνο από μόνη της. "

Δεν γνωρίζω κανέναν γνωστό εθνικό τραγουδιστή,

Ωστόσο γνωρίζω τον τραγουδιστή Rain.

Η πείρα του, εξάσκηση και επιμονή του είναι κάπου στα δεξιά της κλασικής μουσικής.

Το να γίνει κανείς ο καλύτερος από όλους, δεν γίνεται από μόνο του."

To να επαινεθεί σε μια τέτοιο αξιότιμο τρόπο, σίγουρα αποτελεί ένα ακόμη επίτευγμα για τον τραγουδιστή. Εν τω μεταξύ ο Rain χαρακτηρίστηκε ως το πρόσωπο του Time's με την μεγαλύτερη επιρροή! Πήγε επίσης στη Νέα Υόρκη για την «TIME 100 Gala», όπου συνάντησε τον Sting.

Source: Daily Economy via, Nate
Interview Brief Translations: Rain Bird at RainLegend
Additional Translations: Skeyume at GoKpop
Greek Translation: KLucy at greekpop.forumotion.com

Original Text:
Spoiler:
Back to top Go down
 
[Rain] World Famous Conductor Praises Rain
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Rain] Rain Makes a Special Appearance at MCM in London+fancams από πρώτο χέρι
» [Rain] Rain and Shin Se Kyung confirmed for “Living in Heaven”
» [Rain] Rain discusses current feelings and future plans
» [Rain] Rain In Esquire Magazine March Issue (Korea)
» [Rain] Baekga shares a photo from Paris with his best friend, Rain

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Kpop Lovers :: Kpop :: News-
Jump to: